Oferta sprzedaży B2B

Co nas wyróżnia?

Współpracując z klientami biznesowymi, dostarczamy produkty najwyżej jakości. Nasi odbiorcy to producenci, którzy działają na skalę przemysłową – nasz olej wykorzystują m.in producenci sałatek czy sektor piekarniczo-cukierniczy – ale również przemysł hodowlany, któremu dostarczamy makuch na paszę dla zwierząt.

Nasza produkcja oleju oparta jest jedynie na naturalnym procesie tłoczenia bez ekstrakcji chemicznej. Oznacza to, że nie używamy rozpuszczalników chemicznych do pozyskania oleju, a jedynie wydobywamy go z ziarna rzepaku tradycyjnymi metodami. Dzięki temu dostarczamy naszym Klientom produkty o bardzo dobrych parametrach zarówno jakościowych, jak i smakowych. Za sprawą prowadzenia produkcji na małą skalę możemy w pełni kontrolować każdy etap powstawania produktu. Na bazie tego oleju powstają majonezy, chrzany, sosy do mięs i sałatek.

Działania B2B to dla nas możliwość wprowadzenia do obrotu jakościowego produktu, który wykorzystywany w skali przemysłowej trafia do wielu polskich domów. Jesteśmy dumni z możliwości dostarczania przedsiębiorcom najlepszych składników, dzięki którym mogą tworzyć swoje własne produkty i wprowadzać je na rynek. Dzięki temu każdy z nas może cieszyć się zdrowymi produktami z surowców najwyższej jakości. 

Nasza oferta B2B

Chcesz nawiązać współpracę? Skontatuj się z nami:

makuch rzepakowy, olej rzepakowy surowy, olej rzepakowy rafinowany, mączka z gorczycy, ziarno gorczycy, kwasy tłuszczowe

Edward Myśliński

  • Tel. +48 607 347 336
    e-mail: edward.myslinski@mossokewpie.pl

makuch rzepakowy, olej rzepakowy surowy, olej rzepakowy rafinowany, mączka z gorczycy, ziarno gorczycy, kwasy tłuszczowe

Biuro w Radziejowicach

  • Tel. 46 857 75 62, 46 857 75 65 lub +48 607 503 177
    e-mail: biuro.radziejowice@mossokewpie.pl

makuch rzepakowy, mączka z gorczycy, ziarno gorczycy

Beata Lepianka (Siedliszcze)

  • Tel. +48 607 477 466
    e-mail: beata.lepianka@mossokewpie.pl