Pracownik Produkcyjny

Do zakładu produkcyjnego w Puchałach (gmina Raszyn) zatrudnimy Pracowników Produkcyjnych.

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie linii produkcyjnej i współpracujących urządzeń do uruchomienia;
  • Obsługa urządzeń linii produkcyjnej, w tym homogenizatora;
  • Naważanie surowców;
  • Pakowanie i kontrola jakości produktów;
  • Przestrzeganie czystości oraz standardów BHP w miejscu pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w przemyśle spożywczym;
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym;
  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań;
  • Umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Wynagrodzenie stałe oraz premia;
  • Dodatkowe benefity (m.in. prywatna opieka zdrowotna, karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, świadczenia z ZFŚS, paczki produktów Mosso);
  • Miłą atmosferę pracy i wsparcie doświadczonego zespołu;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie krótkich aplikacji (życiorys zawodowy) na adres email: rekrutacja@mossokewpie.pl lub dostarczenie go pocztą na adres siedziby, lub osobiście do recepcji Spółki.

Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji i uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie i podpisanie poniżej aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Mosso Kewpie Poland Sp. z o.o., zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 883)”.

Aplikuj na to stanowisko. Wyślij swoje CV przez formularz

    * pola obowiązkowe