Chcemy być Grupą wnoszącą istotny wkład do kultury żywieniowej oraz zdrowia na świecie poprzez “wspaniały smak, rozumienie potrzeb oraz oferowanie wyjątkowyh produktów”.

Osamu Chonan
Pełnomocnik
Prezes i Dyrektor Generalny
Kewpie Corporation

Od momentu powstania Kewpie Corporation w 1919 r., przy wytwarzaniu naszych produktów, konsekwentnie kierujemy się zasadą, że dobre produkty zaczynają się od dobrych składników. Dla nas, jako firmy zajmującej się artykułami spożywczymi, takie wartości jak uczciwość i rzetelność stały się cechami biznesu. To podejście odzwierciedla ducha naszego założyciela, który zachęcał pracowników, aby zdobywali zaufanie klientów postępując zgodnie z zasadami moralnymi, a także by kierowali się oryginalnością działania oraz dbałością o dobro swoich rodziców i, co za tym idzie, dobrobyt każdego, kto im pomógł. Ukazuje także podstawowe przekonania naszego założyciela, że „świat jest bardziej sprawiedliwy, niż można to sobie wyobrazić”.

Z punktu widzenia rozwoju produktu zawsze byliśmy pionierami, będąc także pierwszą firmą, która dostarczyła majonez i dressingi na rynek japoński. Przyjmując podejście zorientowane na klienta, nasza produkcja koncentruje się na zapewnianiu wygody użytkowania dla jak największej liczby osób. W tym celu podwoiliśmy wysiłki na rzecz stosowania uniwersalnych zasad projektowania np. etykiet, które są czytelne i zrozumiałe.

Wierzymy, że jedzenie może być źródłem radości. Pozwala poczuć ciepło otaczających nas ludzi, budzi poczucie wdzięczności i wzmacnia więzi. Dlatego staramy się promować dobre zdrowie poprzez odpowiednie żywienie, łącząc prowadzenie naszej działalności z aktywnym wkładem w społeczeństwo. Jesteśmy zdania, że korzyści płynące z natury zapewniają wsparcie naszym działaniom biznesowym. Chcemy przekazać zrównoważone środowisko przyszłym pokoleniom, skutecznie wykorzystując zasoby naturalne i podejmując zdecydowane działania na rzecz jego ochrony.

Kierując się naszym przesłaniem „miłość jest przy stole”, chcemy mieć aktywny wkład w kulturę żywienia i zdrowie na świecie, poprzez wspaniały smak, rozumienie potrzeb konsumentów oraz oferowanie wyjątkowych produktów. Jednocześnie będziemy dążyć do bycia wiodącą firmą, koncentrującą się na kategorii majonezów i dressingów, podnosząc tym samym atrakcyjność sałatek oraz produktów jajecznych na całym świecie.

 

Osamu Chonan
Pełnomocnik
Prezes i Dyrektor Generalny
Kewpie Corporation